Завод Центр-Сітка розширює дилерську мережу в регіонах України.

"Завод Центр-Сітка" в перше в Україні встановила власну лінію з нанесення ПВХ покриттів (полівінілхлорид або пластифіковане покриття) і налагодила виробництво сучасних систем огорож ЗАГРАДА, рулонного і секційного типу з нанесення ПВХ.

"Завод Центр-Сітка" надає Дилерові спеціальні ціни та вигідні умови на весь асортимент сучасних систем огорожі ЗАГРАДА, а саме:

  • Цінова пропозиція сформована на умовах дилерської ціни, що дозволяє дилеру проводити оптові та середньо оптові продажі.
  • Ціна на сучасні системи огорож ЗАГРАДА, з урахуванням торгової націнки дилера не перевищує відпускну ціну виробника, буде дешевше будь-яких супермаркетів (Епіцентр К, Нова Лінія та інші) і підприємств з продажу аналогічної продукції.
  • Завдяки широкій мережі філій по всій території України і власному автопарку, можлива доставка в будь-який регіон України.
  • Всім клієнтам бажаючим придбати продукцію, що випускається нашим підприємством, в регіоні, надаються контактні дані дилера в його регіоні.
  • Дилер отримує повну інформаційну підтримку, наші представники в будь-який момент надають інформаційно-консультаційні послуги представникам Дилера по застосуванню товару, ціноутворення і формування найбільш оптимальних складських запасів.
  • Продавець бере на себе зобов'язання щодо захисту дилера від ворожої конкуренції з боку конкуруючих структур шляхом зниження відпускних цін, додаткової реклами, участі у виставках і т.д.
  • Ціни, що надаються дилера, завжди будуть нижчими на аналогічну продукцію інших компаній в регіоні дилера.

У разі, якщо деякі з позицій запропонованого товару не матимуть попиту, Центр "Сітка" гарантує провести заміну неліквідних на Ваш погляд позицій, на більш ліквідні або повернути гроші.